TR EN

Güvenlik kamerası denildiği zaman ilk akla gelen hırsızdan korunma, bulunduğumuz mekanı sabotajlardan korumak akla gelir. Oysaki düşünüldüğünde pek çok konuda güvenlik kameralarının hayatımıza katkıda bulunduğunu, bizleri, ailemizi, çalışanlarımızı, iş yerlerimizi ve müdafa etmek istediğimiz pek çok şeyi koruma altına almaktadır.

Özellikle turizm bölgesi olan Antalya ilinde, kış ayları ile birlikte turizmin bitmesi, sezonluk iş yerlerinin kapanmasını takiben pek çok beldede nüfus azalmaktadır. Bunu fırsata çevirmek isteyen hırsızlar ile mücadelenin ilk sırasın da yer alan güvenlik kamerası çoğu iş yerinin güvenliğini sağlamaktadır.

Antalya güvenlik kamera sistemleri nin aktif olarak kullanılması ile birlikte yapılan araştırmalarda son 5 yıla oranla hırsızlık suç oranının %48 altına indiğini ve delil teşkil etmesi sureti ile bu kabahati işleyenlerin suçlarının sabitleşmesine büyük ölçüde katkısı bulunmuştur.

Yangın sistemleri

Yangın sistemleri

Yangın Alarm sistemleri, olası bir yangını başlangıç anında  uyarı elemanları ile ilgili birimlere müdahale şansı sağlayan

İNCELE
Akıllı Güvenlik Kameraları

Akıllı Güvenlik Kameraları

Akıllı Güvenlik Kameraları ile Yüksek Performans

İNCELE
Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümler

Güvenlik kamerası denildiği zaman ilk akla gelen hırsızdan korunma

İNCELE