TR EN

Ne yazık ki böyle bir şansınız bulunmamaktadır. Bunun yerine, web hosting ve reseller hosting hizmetlerinde 3 gün geri ödeme garantisi sunarak memnun kalmazsanız paranızı geri alabilmenizi sağlıyoruz. Bu uygulamanın amacı, hizmetlerimizden sizlerin memnun kalmanızı sağlamaktır. Deneme hesabı vermememizin sebebi ise, bunun kötü niyetli kişiler tarafından suistimal edilip sunucuya zarar verilmeye çalışılmasıdır.

Alan adı-VDS-lisans vb.. hizmetlerimizde geri ödeme bulunmamaktadır.

Ödemenizi Havale/EFT/Posta Çeki ile yaptıktan sonra, sitemizin alt tarafındaki Ödeme Bildirimi bağlantısını tıklayarak ödeme bildirimi göndermeniz, ödemenizin farkedilip hesabınızın aktifleştirilme sürecini hızlandıracaktır. Ödeme bildirimi yaptıktan sonra ödemeniz kontrol edilip hesabınız aktifleştirilecektir ve hesap bilgileriniz e-posta ile gönderilecektir.

Ödemenizi Kredi kartı veya PayPal ile yaptıysanız, hesabınız otomatik olarak aktifleştirilir ve hesap bilgileriniz e-posta ile gönderilir. Çok nadir de olsa, sistemde hata oluşması halinde hesap bilgileriniz otomatik olarak gönderilemeyebilir. Bu tip durumlarda, ödemeniz manuel olarak onaylanarak hesap bilgileriniz gönderilecektir.

Sitemiz üzerinden yaptığınız alan adı tescil işlemleri, kredi kartı - PayPal ile ödeme yaptığınız taktirde anında, havale/EFT/posta çeki ile ödeme yaptığınızda ise ödemeniz bize ulaştığında(ödemenizi farketmemiz için ödeme bildirimi yapmalısınız) gerçekleştirilmektedir. Bulunduğunuz bölgeye göre, alan adınızın aktif olması 24-48 saate kadar zaman alabilmektedir, bu durumun bizimle bir ilgisi bulunmamaktadır.

Not: Kredi kartı veye Paypal ile yapılan ödemelerde de, bazı durumlarda siparişiniz anında aktifleştirilmeyerek güvenlik sebebiyle manuel onay gerektirebilir. Bu durumda, gerekli işlem max. 24 saat içinde yapılacaktır.

Web Siteniz sözleşmeniz yapıldıktan sonra öncelikle Site adınız alınır ve Alanınıza tanımlanır.Bu işlemler bittikten 24 - 72 saat içerisinde siteniz veri aktarımı yapılmaya hazır hale gelir.